Spirit radar logo
🏷️ Our first ever Black Friday sale! Save 40%!
Tutorial
1/6 Dashboard a vyhledávání

1/6 Dashboard a vyhledávání

Rychlý tip na úvod: V každé sekci najdeš tlačítko "Start tour", které spustí krátkého průvodce na s přehledem funkcí na dané stránce.

tour

Dashboard

První věc, kterou po přihlášení do aplikace uvidíš je Dashboard s rychlým přehledem nejrůznějších informací. Pokud jsi ve Spirit Radaru nově, bude ze začátku poměrně prázný. To však můžeme rychle napravit!

Jedna z hlavních funkcí Spirit Radaru je sledování lahví (dostupné v Advanced a Premium plánu). Lahve, které si plánuješ koupit si můžeš přidat do watchlistu a Spirit Radar bude hlídat eshopy a aukce. Pošleme ti notifikace, hned jak se lahve někde objeví, nebo budou za dobrou cenu, kterou sis nadefinoval. Přehled nejnovějších nabídek sledovaných lahví najdeš přímo na dashboardu. Další místo, kde nálezy můžeš sledovat je sekce Inbox Offers.

watch

Vyhledávání vždy po ruce

Spirit Radar má velmi praktické hledání. Nevyhledává pouze v produktech, ale najde ti značky, destilérie nebo eshopy a jejich nabídku. Vyhledávání produktů je obzvláště citlivé na ročník (1991), stáří (30yo) a obsah alkoholu (59.9%). Je důležité zmínit, že ve výsledcích vyhledávání lze dále filtrovat. Pokud tedy neznáš přesný název hledané lahve, nezoufej. Stačí použít obecnější vyhledávání a následně se k výsledku dofiltrovat.

search

TIP: Pokud se chystáte koupit vybranou lahev, vyhledejte si celou nabídku eshopu ve Spirit Radaru, abyste viděli další výhodné nabídky. Pokud si vyberete něco dalšího, můžete tak cenu poštovného rozložit do více produktů.

TIP: Filtrovat můžeš podle jednoho paremetru, nebo můžeš parametry libovolně kombinovat. Ukázka takového filtru v Shopping Tip: Značka: Appleton, Cena: 48-105 €, Stáří: 12-21 let. Počet lahví odpovídajících tvým kritériím uvidíš na začátku výpisu.

Další základní funkcí je sledování tvé kolekce a její hodnoty. Její stručný přehled najdete právě na dashboardu.

V další části se na Kolekci podíváme podrobněji.

Subscribe to the newsletter

In-app news, monthly reporting, new findings, articles, and much more

Subscribe to our newsletter so you won't miss a thing.
Newsletter
By subscribing, you agree to the processing of your data.
© All rights reserved, 2020–2022 SpiritRadar s.r.o.
"The next generation data platform for rum and whisky collectors"
Register for free
and get access to the premium version for 14 days!
crossmenu cart-shopping chart-line-up clock envelope-dot gavel lightbulb-dollar table-list facebook-f instagram youtube