Spirit radar logo
🏷️ Our first ever Black Friday sale! Save 40%!
Tutorial
4/6 Shopping tips a aukce

4/6 Shopping tips a aukce

S naším Advanced a Premium předplatným využijete plný potenciál Spirit Radaru - můžete procházet všechny nabídky v Shopping Tips!

Shopping tips

Všechny nabídky eshopů, které najdeme, skončí v této sekci. Pokud si zrovna chceš rozšířit kolekci, dokoupit oblíbenou lahev, nebo zkusit něco nového, sekce shopping tips na tebe čeká. Stejně jako na ostatních místech v aplikaci zde můžeš použít podrobné filtry, které ti pomohou najít správnou lahev. Můžeš si zde vyfiltrovat i nabídku konkrétního prodejce. Je to tak druhý způsob, jak si zobrazit jaké další dobré nabídky nabízí.

TIP: Využij filtr "Seller country", abys nalezl nabídky s rozumným poštovným.

Pokud se zajímáš jen o limitované edice, máme zde pro tebe filtr Limited/Common.

shopping-tips-deals

TIP: V Shopping Tips můžeš filtrovat podle nejvýhodnějších nabídek. Dávej však pozor na ty až podezřele výhodné a vždy prostuduj detaily na eshopu. Někdy eshop uvádí nesprávnou cenu, nebo má špatný popis produktu, například se ve skutečnosti jedná jen o vzorek..

Auctions

Druhé místo, kde můžeš najít výhodné nabídky je sekce aukce. Zde na jednom místě najdeš nabídky mnoha známých aukčních portálů, podle kterých je můžeš i filtrovat.

Pokud ti do oka nějaká aukce padla, jednoduše si ji můžeš přidat ke sledování. Spirit Radar tě upozorní až se aukce bude blížit ke konci.

auction-watch

Mezi aukčními portály najdeš i eBay. Zde rozlišujeme podle typu nabídky - "Kup teď" nalezneš v Shopping Tips, nabídky s přihazováním v Auctions. 

TIP: Než propadneš přihazovací horečce, podívej se, zda se daná lahev není skladem na nějakém z eshopů. Nezapomeň také, že většina aukčních portálů účtuje poplatek, který je typicky kolem 10% z vítězného příhozu.

Pokud najdeme aukci lahve z tvého watchlistu, automaticky ti ji přidáme ke sledování.

Zde se znovu ukazuje, že sledování lahví je zásadní funkcionalita Spirit Radaru, která tě upozorní, když někde objevíme lahev, o kterou se zajímáš. Pokud ještě žádnou lahve nesleduješ, projdi své oblíbené značky a přidej si lahve do watchlistu.

Jak si upravit notifikace a další užitečná nastavení bude téma další části.

Subscribe to the newsletter

In-app news, monthly reporting, new findings, articles, and much more

Subscribe to our newsletter so you won't miss a thing.
Newsletter
By subscribing, you agree to the processing of your data.
© All rights reserved, 2020–2022 SpiritRadar s.r.o.
"The next generation data platform for rum and whisky collectors"
Register for free
and get access to the premium version for 14 days!
crossmenu cart-shopping chart-line-up clock envelope-dot gavel lightbulb-dollar table-list facebook-f instagram youtube