Spirit radar logo
🏷️ Our first ever Black Friday sale! Save 40%!
Tutorial
1/6 Dashboard a vyhľadávanie

1/6 Dashboard a vyhľadávanie

Krátky úvodný tip: V každej časti nájdete tlačidlo "Start tour", ktoré spustí krátkeho sprievodcu s prehľadom funkcií na danej stránke.

tour

Dashboard

Prvá vec, ktorá sa zobrazí po prihlásení do aplikácie, je Dashboard s rýchlym prehľadom rôznych informácií. Ak si na Spirit Radar prišiel prvýkrát, bude spočiatku dosť prázdny. To však môžeme rýchlo napraviť!

Jednou z hlavných funkcií služby Spirit Radar je sledovanie fliaš (dostupné v plánoch Advanced a Premium). Fľaše, ktoré plánuješ kúpiť, si môžeš pridať do zoznamu sledovaných produktov a služba Spirit Radar bude sledovať eshopy a aukcie. Budeme ti posielať upozornenia, akonáhle sa niekde objavia fľaše alebo budú za výhodnú cenu, ktorú si nastavíš. Priamo na Dashboardu nájdeš prehľad najnovších ponúk na fľaše, ktoré sleduješ. Ďalším miestom, kde môžeš sledovať svoje nálezy, je časť Inbox Offers.

watch

Vyhľadávanie vždy po ruke

Spirit Radar má veľmi praktické vyhľadávanie. Nevyhľadáva len produkty, ale nájde ti aj značky, liehovary alebo eshopy a ich ponuku. Vyhľadávanie produktov je citlivé najmä na ročník (1991), vek (30yo) a obsah alkoholu (59,9 %). Je dôležité spomenúť, že vo výsledkoch vyhľadávania môžeš ďalej filtrovať. Ak teda nepoznáš presný názov fľaše, ktorú hľadáš, nezúfaj. Stačí použiť všeobecnejšie vyhľadávanie a potom výsledky filtrovať.

search

TIP: Ak sa chystáš kúpiť vybranú fľašu, pozri si celý zoznam ponúk pre daný obchod na Spirit Radaru, kde nájdeš ďalšie výhodné ponuky, aby si rozložil náklady na dopravu.

TIP: Môžeš filtrovať podľa jedného parametra alebo môžeš parametre ľubovoľne kombinovať. Príklad takéhoto filtra v Shopping Tip: Brand: Appleton, Cena: 48-105 €, Vek: 12-21 rokov. Na začiatku zoznamu sa zobrazí počet fliaš, ktoré zodpovedajú vašim kritériám.

Ďalšou dôležitou funkciou je sledovanie svojej zbierky a jej hodnoty. Jej stručný prehľad nájdeš priamo na Dashboardu.

V ďalšej časti sa Zbierke budeme venovať podrobnejšie.

Subscribe to the newsletter

In-app news, monthly reporting, new findings, articles, and much more

Subscribe to our newsletter so you won't miss a thing.
Newsletter
By subscribing, you agree to the processing of your data.
© All rights reserved, 2020–2022 SpiritRadar s.r.o.
"The next generation data platform for rum and whisky collectors"
Register for free
and get access to the premium version for 14 days!
crossmenu cart-shopping chart-line-up clock envelope-dot gavel lightbulb-dollar table-list facebook-f instagram youtube