Spirit radar logo
🏷️ Our first ever Black Friday sale! Save 40%!
Tutorial
5/6 Nastavenia aplikácie

5/6 Nastavenia aplikácie

Dnes sa pozrieme na nastavenia a prejdeme si možnosti, ktoré by nemali uniknúť tvojej pozornosti.

Pre prístup do nastavenia použi menu v pravom hornom rohu.

menu

Search History

Začnime krátkym tipom. Vieme, že zapamätať si všetky presné názvy fliaš nie je jednoduché. Preto sme pridali funkciu, ktorá si pamätá historii tvého hledání, aby si sa k nim mohol ľahko vrátiť.

Niekoľko posledných hľadaných výrazov sa zobrazuje aj priamo v paneli vyhľadávania.

Application Settings

V Application Settings môžeš prispôsobiť predvolenú kategóriu, ktorá potom automaticky filtruje výpisy. Ak chceš momentálne preskúmať iné kategórie, môžeš tento filter jednoducho vypnúť v každom výpise.

Môžeš tiež upraviť nastavenia oznámení tak, aby si dostával len tie, ktoré ťa naozaj zaujímajú. Určite stojí za zmienku, že si môžeš vybrať región predajcu - ak si na Slovensku, pravdepodobne ťa nebudú zaujímať ponuky z Austrálie kvôli vysokým nákladom na dopravu.

app-settings

Watch Settings

Ako sme už niekoľkokrát spomenuli, sledovanie fliaš je jednou z kľúčových funkcií aplikácie Spirit Radar. Pre každú fľašu môžete nastaviť individuálne pravidlá, kedy chcete byť upozornení. V časti Watch Settings možno nastaviť predvolené správanie.

watch-settings

Nastavení mien

Spirit Radar interne počíta všetko v eurách €, ale môže všetko prepočítať ceny na iné meny podľa aktuálnych kurzov. Všetky ceny tak môžeš pohodlne zobraziť v akejkoľvek inej mene. Nastavenia meny sú dostupné v User Profile.

currency-settings

Dnes sme si spoločne prešli niekoľko zaujímavých nastavení, aby ste si mohli radar Spirit Radar lepšie prispôsobiť svojim potrebám. 

Náš krátky návod ukončíme v ďalšej časti dávkou užitočných tipov!

Subscribe to the newsletter

In-app news, monthly reporting, new findings, articles, and much more

Subscribe to our newsletter so you won't miss a thing.
Newsletter
© All rights reserved, 2020–2022 SpiritRadar s.r.o.
"The next generation data platform for rum and whisky collectors"
Register for free
and get access to the premium version for 14 days!
crossmenu angle-right cart-shopping chart-line-up clock envelope-dot gavel lightbulb-dollar table-list facebook-f instagram youtube