Spirit radar logo
🏷️ Our first ever Black Friday sale! Save 40%!
Tutorial
4/6 Shopping tips a aukcie

4/6 Shopping tips a aukcie

S našimi predplatnými "Advanced" a "Premium" môžete využívať plný potenciál Spirit Radaru - môžete si prezrieť všetky ponuky v časti Shopping Tips!

Shopping Tips

Všetky ponuky eshopov, ktoré nájdeme, sa budú nachádzať v tejto sekcii. Ak chceš rozšíriť svoju zbierku, kúpiť si obľúbenú fľašu alebo vyskúšať niečo nové, čaká na teba sekcia Shopping Tips. Podobne ako na iných miestach v aplikácii, aj tu môžeš použiť podrobné filtre, ktoré ti pomôžu nájsť tú správnu fľašu. Ponuku konkrétneho predajcu si môžeš vyfiltrovať aj tu. Je to druhý spôsob, ako zistiť, aké ďalšie výhodné ponuky sú v obchode k dispozícii.

TIP: Pomocou filtra "Seller country" nájdeš ponuky s primeranými nákladmi na dopravu..

Ak ťa zaujímajú len limitované edície, máme pre teba filter Limited/Common.

shopping-tips-deals

TIP: V časti Nákupné tipy môžeš filtrovať podľa najlepších ponúk. Dávaj si však pozor na podozrivo výhodné ponuky a vždy si skontroluj podrobnosti o obchode. Niekedy obchod uvádza nesprávnu cenu alebo nesprávny opis výrobku, napríklad ide v skutočnosti len o vzorku.

Auctions

Druhým miestom, kde môžeš nájsť výhodné ponuky, je sekcia aukcie. Na jednom mieste tu nájdeš ponuky z mnohých známych aukčných portálov, ktoré si môžeš aj vyfiltrovať.

Ak ťa aukcia zaujme, môžeš si ju jednoducho pridať do zoznamu sledovaných. Spirit Radar tě upozorní na blížiaci sa koniec aukcie.

auction-watch

Medzi aukčnými portálmi nájdeš aj eBay. Tu rozlišujeme podľa typu ponuky - "Kúpiť teraz" nájdete v časti Nákupné tipy, ponuky s licitáciou v časti Aukcie. 

TIP: Skôr než sa necháš uniesť dražobnou horúčkou, over si, či je fľaša na sklade v niektorom z eshopov. Nezabudni tiež, že väčšina aukčných portálov si účtuje poplatok, ktorý sa zvyčajne pohybuje okolo 10 % z víťaznej ponuky.

Ak nájdeme aukciu fliaš z vášho zoznamu sledovaných, automaticky ju pridáme na sledovanie.

Sledovanie fliaš základnou funkciou služby Spirit Radar, ktorá tě upozorní, keď niekde nájdeme fľašu, o ktorú máš záujem. Ak ešte nesleduješ žiadne fľaše, prezri si svoje obľúbené značky a pridaj si fľaše do zoznamu sledovaných.

V ďalšej časti sa pozrieme na to, ako si prispôsobiť oznámenia a ďalšie užitočné nastavenia.

Subscribe to the newsletter

In-app news, monthly reporting, new findings, articles, and much more

Subscribe to our newsletter so you won't miss a thing.
Newsletter
By subscribing, you agree to the processing of your data.
© All rights reserved, 2020–2022 SpiritRadar s.r.o.
"The next generation data platform for rum and whisky collectors"
Register for free
and get access to the premium version for 14 days!
crossmenu cart-shopping chart-line-up clock envelope-dot gavel lightbulb-dollar table-list facebook-f instagram youtube